Fotozeszyt

03:06

W zeszłym roku mieliśmy przyjemność przetestowania fotoksiążki firmy Saal Digital Polska z naszymi fotografiami o tematyce industrialnej, która zrobiła na nas świetne wrażenie (tutaj recenzja). Tym razem mieliśmy możliwość przetestowania fotozeszytu tej samej firmy, a jako tematykę wybraliśmy przyrodniczą makrofotografię. 
Ponownie zdecydowaliśmy się na nasz ulubiony format - ten sam co w przypadku fotoksiążki - czyli kwadrat 20x20 cm. Przesyłka przyszła jak zwykle ekspresowo, a pierwsze wrażenie na samego zeszytu - całkiem niezłe. Okładka chroniona jest przezroczystą, grubą i matową folią, a całość spięta metalową spiralą. Kartki są grube i matowe. Co prawda zarówno jakość jak i papier nie robią aż tak ogromnego wrażenia jak w przypadku fotoksiążki, ale jest to nieco tańsza alternatywa o bardziej lekkiej formie.

Tak jak poprzednio, jesteśmy z efektu bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić firmę Saal Digital Polska innym fotografom. Jeśli tylko będzie taka możliwość, z chęcią przetestujemy więcej produktów tej firmy. 

You Might Also Like

0 komentarze